• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

Van ilçe sınırları içerisinde gerçekleştirmekte olduğumuz evden eve nakliye hizmetleri, şirketimizin bu alanda bir marka olmasına neden olmuştur. Van evden eve nakliyat denilince, şirketimizin tercih edilmesinin en büyük nedeni, çalışmalarımızda gösterdiğimiz olağan üstü itina ve en üst seviyede hassasiyettir. Bu sıfatı almamızdaki en büyük etkenlerden biride, çalışmalarımız sonucunda ayrıcalıklı müşterilerimizce takdire layık görülmemizdir. 

Van Nakliyat Hizmetleri Sunumu 

Düşünün çok katlı bir binadan eşyalarınız alınıp çok katlı bir binaya çıkartılacak ve kurulacak. Bu işi sizin yapmanıza imkan yoktur. Yüksek binalar için özel olarak hazırlanmış asansörlerimiz sayesinde sizin yorulmanıza hiç gerek yok. Asansörümüz ile eşyalarınıza hiç zarar vermeden indirir ve çıkartırız. Ücret bakımından cebinize çok uygun fiyatlar ile taşınacağınıza emin olun. Tecrübeli elemanlarımız size Van nakliyat kalitesini bir defa daha gösterecektir. Sizin için önemli olan bizim içinde önemlidir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olunca sonuçta aynı şekilde olmaktadır. Yılların tecrübesi hem size, hem de bize kazandırmakta ve olumlu sonuçlar elde etmekteyiz. Taşımacılık çok önemli ve zor bir iştir. Her ele teslim edilmemelidir.
Van evden eve nakliye hizmetleri, işletmemiz tarafından bir plan dahilinde yürütülmektedir. Öncelik ile işletme temsilcimiz hızlılık ile konutunuza gelerek mobilyalarınıza dönük keşif çalışması yapmaktadır. Bu keşif olarak adlandırılan çalışmada, tüm eşyalarınız taşıma esasları dahilinde incelenmektedir. Keşif incelemesi, mobilyalarınızın hacimlerinin belirlenmesi, mobilyalarınıza uygun güvende tutma tedbirlerinin alınması, mobilyalarınızın uygun bir durumda nakil aracına ve nakil aracı ile sevk aşamalarının yapılması hususlarını kapsamaktadır. Ayrıca bu keşif incelemesi sonucunda, tarafınıza taşıma bedeli, sigorta aşamalarının kapsamı ve taşıma zamanı ile ilgili bilgiler de sunulmaktadır. Kabaca taslak anlaşma olarak adlandırılan bu işlemin gerçekleşmesinden sonra, sizin uygun göreceğiniz bir anda asıl anlaşma metninin imzalanmasına müteakip evden eve taşımacılık işlemleri sunumu yerine getirilmektedir. 

Van Evden Eve Nakliyat Farkı 

Bizim tarafımızdan gösterilen hassasiyetin sonuçlarını gözlemlediğinizde, kesinlikle ile hizmet sunumundan mutluluk ile ayrılacağınızı garanti etmekteyiz. Bu garantimizin bulunmasının en büyük nedeni, sizin talebinizden önce uyguladığımız nakliyecilik hizmetlerindeki başarımız ve Van evden eve nakliyat farkı olarak şirketimizin namını duyurmuş olmamızdır.