• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • metrokentnakliyat@gmail.com
0216 484 01 36

7/24 Çağrı Noktası

0533 059 01 36

Mobil İletişim

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat denildiği zaman insanların aklına genellikle evdeki eşyalarının tamamının başka bir eve aktarılması gelse de aslında pek çok farklı alan bulunmaktadır. Bu alanlardan en sık tercih edilenlerinden biri parça eşya taşımacılığıdır. Parça eşya taşımacılığı genellikle evlerine yeni eşya alan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bazı müşterilerimiz eski evlerindeki birkaç eşyayı yeni evine aktarmak için de bu hizmetimizden yararlanmak istemektedir. Firmamız her hizmetinde olduğu gibi parça eşya nakliyatında da en üstün kalitede hizmet verebilmek için pek çok detaya dikkat etmektedir. Parça eşya sigortalama ve parça eşya paketleme gibi farklı adımları uygulayan firmamız Ankara ve çevresine hizmet vermektedir.

Parça Eşya Taşımacılığı, Paketleme ve Ambalajlama Aşamaları

Şirketimiz iyi bir hizmet verebilmek ve müşterilerinin herhangi bir eşyasının zarar görmesine engel olmak için paketleme yapmaktadır. Firmamız, yıllar boyunca kazandığı tecrübeler sayesinde en doğru paketleme ve ambalajlama tekniklerini bulmuş ve uygulamaya koymuştur. Paketleme işlemlerine geçildiğinde ilk olarak eşyalar önem sırasına göre dizilmektedir. Ardından eşyanın farklı özelliklerine bakılarak kullanılacak olan malzemenin ve tekniğin türüne karar verilmektedir. Narin ve kolay kırılabilecek eşyaların zarar görmemesi için ekstra yöntemler uygulanmakta ve yüksek korumaya sahip malzemeler kullanılmaktadır. Birkaç malzeme ile koruma altına alınan eşyaların paketleme işlemleri bittikten sonra araca yükleme yapılmaktadır. Araca yüklenen eşyaların devrilmemesi ve birbirine çarpmaması için sabitleme çalışmaları yapılmakta ve gereken önlemler alınmaktadır. Ardından sigortalama yapılan eşyalar uzman şoförler eşliğinde istenilen konuma hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ancak bazı durumlarda müşterilerimizin depolama hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz parça eşya depolama hizmeti de veren bir kuruluştur.

Parça Eşya Taşıma Depolama

Depolama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için evden eve nakliyat sırasında geçilen adımların hepsinden geçilmelidir. Sonrasında ise parça eşyaların miktarına bağlı olarak uygun bir depo seçilir. Şirketimizin kullandığı depolar yüksek güvenliklidir ve gün boyunca kameralarla izlenmektedir. Böylelikle eşyaların kaybolması ya da zarar görmesi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ayrıca depolara belli aralıklarla bakım ve ilaçlama yapılmaktadır. Bu sayede eşyaların zarar görmesi önlenmektedir. Firmamızdan depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin Metrokent Evden Eve nakliyat numaramızı araması yeterlidir.