• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • metrokentnakliyat@gmail.com
0216 484 01 36

7/24 Çağrı Noktası

0533 059 01 36

Mobil İletişim

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat olarak nakliye 'de kırılan eşyalar, günlerce süren paketleme ve yeni evde eşyaların yeniden düzenlenmesi, karşımıza çıkan ciddi sorunlardır. Ev, ofis ve benzeri bütün mekanlardaki eşyaların taşınması, ciddiyet isteyen bir iştir. Bu nedenle, Maltepe evden eve nakliyat hizmetinin başarılı olması için, güncel taşıma sistemleri benimsenmektedir. Öncelikle, ön keşif hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ön keşif hizmetinde, eşyalarınız için uygun kapalı aracın tespit edilmesi, isteğe bağlı sigortalama, asansör için uygun pencerenin tespit edilmesi, eşyalar içerisinde hassas eşyaların tespit edilmesi, taşıma esnasında meydana gelebilecek aksaklıklar, ön keşif yani eksper hizmetiyle tespit edilmektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat 

Maltepe evden eve nakliyat olarak paketleme işleminin mükemmel olması, eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Bu nedenle, öncelikle paketleme işleminin başarıyla gerçekleşmesi gerekir. Başarılı ve etkili bir paketleme hizmeti için, özel kutular tedarik edilmektedir. Kutu, içi köpüklü kutu, balonlu naylon, strafor gibi birçok özel malzeme, paketleme için hazır bulundurulmaktadır. Hazır ve etkili bir şekilde gerçekleşecek olan paketleme işlemi, yine işin uzmanı olan paket uzmanları tarafından gerçekleştirilir. 
Eşyalar, güzelce paketlenmesinin ardından, pencereye yanaştırılan asansörden, eşyalar, dikkatli bir şekilde, indirilmeye başlanır. Dikkatli bir şekilde eşyaların indirilmesinde, sıra çok önemlidir. Öncelikle dayanıklı eşyaların indirilmesi, ardından da, kırılabilecek veya zarar görebilecek eşyaların kutuları indirilir. Kamyona, öncelikle, alt kısımda kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar indirilir. Aralarda boşluk bırakılmaz. İçi boş olanların içine eşya yerleştirilir. En üst kısma ve en güvenli kısma, kırılabilecek eşyalar yerleştirilmektedir. Kırılgan özellikli eşyalar, özel paketlenir ve özel bir şekilde istiflenir. Bu istifleme, eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Bu yükleme sistemi çok önemlidir ve kırılabilecek eşyaların güvenle taşınması işlemi için gerekli bir sistemdir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Asansör Büyük Kolaylık Sağlamaktadır.

Çok ağır olan ve taşınması zor olan bütün eşyalar, saniyeler içerisinde, asansörle kapalı kasa araçlara yüklenmektedir. Yeni adrese eşyaların indirilmesinde de, yine asansörler büyük kolaylık sağlamaktadır. Yeni adrese, asansörle eşyaların indirilmesinden sonra, ev içerisinde eşyaların düzenlenmesi için, işinde uzman olan elemanlar temin edilmektedir. Hızlı ve güvenli Maltepe evden eve nakliyat ev taşıma hizmeti için, bizi tercih edin.