• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • metrokentnakliyat@gmail.com
0216 484 01 36

7/24 Çağrı Noktası

0533 059 01 36

Mobil İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sigortalı ve A’dan Z’ye bir taşınma mı arıyorsunuz? İstanbul Evden Eve Nakliyat firması ile tereddütlerinizden korunarak sorunsuz bir taşınma gerçekleştirin. Sitemizden firmaızın tecrübelerine dair bilgi edinebilirsiniz. Gerek İstanbul merkezinde gerek ilçeler ya da diğer iller arasında tüm nakliye işleriniz itina ile gerçekleştirilir. Profesyonel taşımacılık ile müşteri zarar riski sıfıra indirilmiştir.

Zahmetsiz, güvenli, gerçek usulde bir ev taşıma hizmeti için şirketimize başvurabilirsiniz. İstanbul Evden Eve Nakliye firması ulvi bir ekip kadrosu, işini bilen firma sahipleri ve ıyi bir teknik donanım ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz taktirde eşya toparlama gardroplardaki elbiseleriniz dahil özenle, itina ile alıyor, ambalajını yapıyor kolilere biz yerleştirebiliyoruz. Bu hizmeti verirken eşyalarınız zarar görmesin diye tüm tedbirleri en üst seviyede alarak eşyaları koruma altına alıyoruz.

Burada sizlerin yapması gereken özel eşyalarınızı ( silah, para, ziynet eşyaları, mahremiyet içeren giysiler gibi ) almak. Evinizin diğer eşyalarınızı ise İstanbul Nakliyat çalışanları sizin beklemediğiniz incelikte, etik değerleri göz önünde tutarak sizin çözüm ortağınız olacak. Evinize eşyalarınızı taşımakla kalmıyoruz, taşıma sonrası eşyalarınızı yerleştirme aşamasında aynı hizmeti vermekteyiz. Bu çalışmayı aile fertleride yapabilir. Hizmet seçiminize göre fiyat farkı oluşacaktır.