• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • metrokentnakliyat@gmail.com
0216 484 01 36

7/24 Çağrı Noktası

0533 059 01 36

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Metrokent Evden Eve Nakliyat, olarak bugün istanbul ve maltepe bölgesinde birçok depolama hizmeti verdiğ*ini savunan firma olsada sağlıksız hijyen olmayan koşullarda müşterielrine hizmet vermekte, ürünler böcekler ve sosyal ortamdan kaynaklanan sebeplerden dolayı zarar görmektedir.

Metrokent Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerin bu taleplerini en güzle şekilde karşılamak, hemde onların beklentilerini arşılama adına sunmaya başladığımız, ve bugün yüksek standartlarda müşteri ile buluşturduğumuz depolama hizmeti, birçok ev eşyası depolama hizmetinden faydalanan ve birçok kurumsal depolama hizmeti alan müşterimizde memnuniyet sağlammış, firma olarak kalite çıtamızı bir kaç kademe ileri taşımıştır.

Metrokent  Evden Eve Nakliyat, depolrımız tüm güvenlik tedbirleri ile donatılmış olup sürekli temizlenmekte ve ilaçlanmakta, güvenlik kamerası ile takip edilmektedir, Tüm depolama hizmetlerimizde eşyaya göre koruyucu paletler kullanılmakta özel kabinler ile depolama hizmeti verilmektedir. Depolama hizmetlerimide kesinlikle sigortalama yapılmakta müşterinin eşyaları güvenli bir biçimde belirlediği süre zarfında ekonomik fiyatlarla saklanmakta, muhafa edilmektedir.